شرایط اشتراک سرویس اینترنت پرسرعت (LTE)

تعاریف:

شرکت: ایران میکرو نماینده شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا به شماره ثبت ۵۳۰۳۳۷ دارای مجوز سروکو به شماره 33-95-100 ازسازمان تنظیم مقررات و به آدرستهران– بلوار میرداماد– نبش شمس تبریزی شمالی پلاک ۱۸۹– به شماره تلفن ۰۲۱۵۴۹۷۶۰۰۰ از این پس ایران میکرو نامیده می شود.

شبکه شامل زیرساخت و تجهیزات خطوط پرسرعت است که تحت مالکیت شرکت بوده و با نظارت وی اداره و نگهداری می شودسیم کشی داخل ساختمان مصرف کننده، خطوط تلفن، زیرساخت شبکه مخابراتی کشور و تجهیزاتی که تحت مالکیت، اختیار یا نظارت شرکت نیست، جزء شبکه افرا رسا محسوب نمی شود.

مصرف کننده: خریدار هر یک از سرویس های شرکت با نشانی و مشخصات مندرج در ذیل قرارداد.

نماینده: شخصیت حقوقی یا حقیقی منتخب و دارای مجوز از طرف شرکت جهت فروش خدمات در منطقه فعالیت.

دوره اشتراک: مدت زمان سرویس انتخابی که مصرف کننده بر اساس تعرفه شرکت” هزینه آن را پرداخت می نماید و در دوره یک ماهه، 30 روز کامل می باشد.

ترافیک دوره: میزان حجم تبادل بسته های اطلاعاتی ارسالی و دریافتی مصرف کننده از شبکه  طبق سرویس خریداری شده که غیر قابل انتقال به دوره بعد می باشد.

ماده 1؛ موضوع قرارداد:

واگذاری سرویس اینترنت LTE بر اساس نوع سرویس مشخص شده بوسیله مصرف کننده در برگ ضمیمه قرارداد به نشانی مصرف کننده مندرج در ذیل قرارداد.

تبصره 1: شرکت متعهد به ارائه سرویس به مصرف کننده طبق نشانی و شماره تلفن وی مندرج در ذیل قرارداد بوده و در صورت تغییر نشانی و یا شماره تلفن مصرف کننده، شرکت هیچ تعهدی نسبت به ارائه و استمرار سرویس ندارد.

ماده 2؛ تعهدات مصرف کننده:

1-2) مصرف کننده متعهد است کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و شرکت مخابرات را در ارتباط با موضوع قراراداد رعایت نمایدمسئولیت هر گونه دسترسی و استفاده خود و کاربران شبکه خود به سایت ها و موضوعات خلاف اخلاق و عفت عمومی و همچنین مسئولیت محتوی محاورات، نامه ها، اوراق و پرونده های ارسالی و دریافتی بر عهده مصرف کننده خواهد بود.

2-2) مصرف کننده متعهد است از بروز هرگونه اختلالات نرم افزاری، سخت افزاری وامنیتی در شبکه  شرکت و دیگر شبکه ها خودداری نماید در غیر اینصورت کلیه عواقب و خسارت های ناشی از آن بر عهده مصرف کننده خواهد بود.

3-2) مصرف کننده حق واگذاری موضوع قرارداد را جزئا و یا کلا بغیر ندارد و در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود بصورت یک جانبه قرارداد را فسخ و باقیمانده مبلغ قرارداد را به نفع خویش ضبط نماید و مسئولیت هرگونه استفاده غیرقانونی و غیرمجاز و یا ایجاد اختلال بعهده مصرف کننده می باشد.

4-2) در صورتیکه مصرف کننده پس از تحویل سرویس، در شبکه و یا تجهیزات مورد استفاده ، تغییراتی را ایجاد نماید که منجر به اختلال در خدمات شود و رفع آن ملزم به حضور کارشناس در محل مصرف کننده باشد، راه اندازی مجدد منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.

5-2) در مدت زمان اشتراک به محض اتمام حجم، سرویس مصرف کننده قطع و برقراری ارتباط مصرف کننده منوط به خریداری حجم اضافه از شرکت می باشد.

6-2) حفاظت از اطلاعات، امنیت شبکه، نام کاربری و رمز عبور سرویس مصرف کننده به عهده وی می باشد.

7-2) مصرف کننده موظف است پس از اولین ارتباط با شبکه شرکت، نسبت به تغییر رمز ورودی سرویس LTE خود اقدام نماید و در صورت بی توجهی به این امر کلیه عواقب و خسارت های ناشی از این بی توجهی بر عهده مصرف کننده می باشد.

8-2) مصرف کننده تعهد می نماید از ارسال هرگونه SPAM و یا نامه های تبلیغاتی خواسته و ناخواسته به اینترنت خودداری کرده و در این راستا اقدامات لازم را برای جلوگیری از ارسال ناخواسته SPAM و نامه های تبلیغاتی را اعمال کندهمچنین مصرف کننده متعهد می گردد از هر گونه اقدام و تلاش برای نفوذ به شبکه سرویس دهنده، ایجاد اختلال در سرویس های عمومی و خصوصی و دسترسی بدون مجوز به اطلاعات خصوصی افراد، شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی و استفاده از سرویس سایر مشترکین خودداری نماید.

9-2) در سرویس های دارای شبانه رایگان، چنانچه ترافیک روزانه به اتمام برسد، ترافیک شبانه غیرفعال خواهد شد؛ تنها در صورتی که ترافیک مازاد خریداری گردد مشترک امکان استفاده از شبانه رایگان را نیز دارد.

10-2) مصرف کننده اقرار می نماید:

الف) از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص شبکه های اطلاع رسانی رایانه ای به ویژه مندرجات بند بخش ب آن مطلع بوده و متعهد به رعایت آنهاست.

ب) از ممنوعیت موارد زیر مطلع است و هرگز با استفاده از خدمات ارائه شده مرتکب آنها نخواهد شد؛

· هرگونه نفوذ غیرمجاز به مراکز دارنده اطلاعات خصوصی و محرمانه و تلاش در جهت شکستن قفل و رمز سیستم ها و غیره.

· هرگونه حمله به مراکز اطلاع رسانی و اینترنتی دیگران برای از کار انداختن و یا کاهش کارایی آنها.

· هرگونه تلاش برای انجام شنود و بررسی بسته های اطلاعاتی در حال گذر در شبکه که به دیگران تعلق دارد.

· اسکن کردن شبکه شرکت سرویس دهنده یا سایرین

· استفاده از خدمات برای راه اندازی سرویس میزبانی اینترنتی(HOSTING)

· هرگونه تلاش برای نفوذ در کارکنان شرکت سرویس دهنده جهت کسب هرگونه اطلاعات غیرعمومی

· ارتکاب جرایم مندرج در قانون تجارت الکترونیکی، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزاری رایانه ای و آیین نامه مربوط و سایر جرایم با استفاده از شبکه اینترنت

· استفاده از آدرس های IP دیگر به غیر از IP آدرس های اختصاص داده شده از شرکت سرویس دهنده برای خدمات خاص

  • انجام Voice Termination.

11-2) مصرف کننده اقرار می نماید با آگاهی از شرایط لازم جهت دریافت سرویس های با سرعت بالاتر از 128 kb اقدام به عقد قرارداد می نماید.

12-2) در صورت ارتکاب تخلف در باب هر یک از موارد فوق، کلیه مسئولیت های ناشی از آن به عهده مصرف کننده خواهد بود.

ماده 3؛ تعهدات شرکت:

1-3) شرکت متعهد است که ارتباط با اینترنت را در درگاه خروجی مودم تحویل مصرف کننده نمایدنصب و راه اندازی خدمات بصورت پیش فرض به روش تلفنی انجام می پذیرد و در صورت مراجعه به محل هزینه حضور کارشناس اخذ می گردد.

2-3) شرکت خدمات پشتیبانی فنی تلفنی در موضوع استفاده از خطوط پرسرعت داده ها به مصرف کننده را بصورت 24 ساعته و روز هفته تعهد می کند.

تبصرهچنانچه مصرف کننده از تجهیزاتی استفاده کند که مورد تایید فنی شرکت نباشد، شرکت می تواند از ارائه خدمات پشتیبانی فنی خودداری کند.

3-3) شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به ارائه سرویس در صورت مشکلات پیش آمده از طرف مخابرات اعم از قطع خط مصرف کننده، عملیات کابل برگردان، تبدیل شدن خط تلفن به حالت PCM یا فیبر نوری و غیره و همچنین بروز اشکال و اختلال در شبکه های مخابراتی و انتقال داده های شرکت مخابرات ایران و سایر شرکت های مخابراتی وابسته و غیره و یا اختلال در اینترنت جهانی را نخواهد داشت.

4-3) شرکت برقراری موضوع قرارداد را بدون احتساب مشکلات ناشی از سخت افزار و نرم افزار های رایانه مصرف کننده و همچنین اشکالات ناشی از شرکت مخابرات به میزان 95% تضمین می نماید.

5-3) تغییر سرویس مصرف کننده(نوع سرویس، ارتقا یا کاهش)با توجه به امکانات، صلاحدید، شرایط و ضوابط شرکت و در ابتدای دوره اشتراک بعدی امکان پذیر خواهد بود.

6-3) شرکت می تواند به صلاحدید خود و در راستای حفظ امانت و یا بهره وری مناسب شبکه، برخی از دسترسی های مصرف کننده برروی بعضی از پورت ها و یا پروتکل ها را محدود نماید.

7-3) شرکت متعهد است در صورتی که اختلال و قطعی بوجود آمده مربوط به شبکه شرکت و در حیطه مسئولیت شرکت باشد حداکثر ظرف مدت 48 ساعت نسبت به رفع اشکال و برقراری مجدد ارتباط مصرف کننده اقدام نمایددر صورت ادامه قطع ارتباط بیش از 48 ساعت فوق الذکر به ازای هر روز قطع سرویس نسبت به ارائه روز سرویس رایگان از همان نوع سرویس مورد استفاده مصرف کننده اقدام نماید.

8-3) در صورتی که برای شرکت محرز گردد مصرف کننده مدارک جعلی جهت استفاده از سرویس های با سرعت بالاتر از 128kb ارائه نموده و یا در ارسال مدارک لازم پس از عقد قرارداد طبق تعهد نامه ارسال مدارک قصور کرده است، بصورت یکطرفه اقدام به تعویض سرویس فعلی به نزدیکترین سرویس از نظر میزان پرداخت مشترک و با سرعت 128kb اقدام خواهد نمود.

9-3) شرکت متعهد می گردد مصوبه شماره جلسه شماره 177 مورخ 12/8/1392 از مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را که مبنی بر پرداخت بر اساس SLA می باشد، رعایت می نماید.

ماده4؛ شرایط پشتیبانی تلفنی:

1-4) مصرف کننده متعهد می گردد در زمان بروز مشکل فنی، تنها با شماره ۵۴۹۷۶۰۰۰ تماس گرفته و طرح مشکل نماید، در صورت عدم رفع مشکل و یا عدم برقراری ارتباط، شماره پیگیری مشکل خود را جهت تماس های بعدی از واحد پشتیبانی دریافت نماید.

2-4) عیب یابی مودم بصورت تلفنی تنها شامل مودم های مورد تایید شرکت خواهد بود.

3-4) مصرف کننده متعهد می گردد در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص تنظیمات مودم، از مودم های مورد تایید شرکت  که اسامی آنها در وب سایت شرکت درج شده است استفاده نمایند.

4-4) عیب یابی مودم های وایرلس بصورت تلفنی، تنها بر روی پورت LAN مودم امکان پذیر است.

5-4) شرکتا هیچ مسئولیتی در پاسخگویی به مودم هایی که مورد تایید نیستند، ندارد.

ماده5؛ شرایط فسخ، قطع و تمدید قرارداد:

1-5) چنانچه هر یک از طرفین به تعهدات خود در این قرارداد عمل ننماید، طرف مقابل می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.

2-5) در موارد ناشی از حوادث غیر مترقبه(فورس ماژورو نه محدود به جنگ، اعتصاب، حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل، آتشسوزی، وضع قوانین و مقررات جدید و مشکلات ناشی از شرکت های مخابرات، سلب امکان ارائه خدمات از افرا رسا، مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود و در این صورت مصرف کننده می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.

3-5) چنانچه مصرف کننده حداکثر تا پایان هر دوره نسبت به پرداخت حق اشتراک دوره بعد اقدام ننماید، خدمات ارائه شده به مصرف کننده بطور موقت تا روز قطع خواهد شدمصرف کننده می تواند در این مدت نسبت به تمدید اشتراک خود با پرداخت هزینه های آن اقدام نمایددر غیر اینصورت شرکت پورت اختصاص یافته به مصرف کننده را به متقاضیان دیگر واگذار خواهد نمودتمدید مجدد اشتراک منوط به وجود امکانات فنی و پرداخت هزینه نصب مجددخواهد بود.

4-5) در صورت خاتمه دوره اشتراک، ادامه سرویس مصرف کننده مشروط به تمدید اشتراک خواهد بود.

5-5) با پرداخت حق اشتراک، این قراداد خود به خود برای دوره ای که حق اشتراک آن پرداخت شده تمدید می گردد.

6-5) وجوه پرداختی برای خدمات اضافه بر موضوع قرارداد، غیرقابل استرداد می باشد.

7-5) چنانچه مصرف کننده به هر یک از تعهدات خود عمل ننماید ، شرکت مجاز به فسخ قرارداد و قطع ارتباط مربوطه خواهد بودبدیهی است در اینصورت مبلغ باقیمانده حق اشتراک مسترد نخواهد شد و مصرف کننده ملزم به جبران هر نوع خسارت وارده خواهد بود.

8-5) در صورت ارسال دستور از مقامات امنیتی ذیصلاح در خصوص قطع ارتباط اینترنتی مصرف کننده، شرکت ملزم به تبعیت می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده شرکت نمی باشد.

1 اینجانب ضمن مطالعه مفاد قرارداد و با قبول شرایط مندرج و با اطلاع و آگاهی کامل شرایط مذکور را قبول دارم و مسئولیت استفاده از اینترنت را می پذیرم.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید